HomeMapa stránekKontakt
Dnes má svátek Felix     Zítra Památka zesnulých

NOVINKY

Vánoční cukroví
Objednávky na vánoční cukroví přijímáme od 4.11.2020 do 22.11.2020.
...
Celý článek...

Prodejní doba

Pondělí - Pátek 730 - 1700
Sobota, Neděle 730 - 1130 1300 - 1700

Objednávky

Objednávky přijímáme telefonicky na čísle: +420 558 367 257
O naši cukrárně

Cukrarna Tadek    Cukrárna TADEK se nachází v obci Mosty u Jablunkova nedaleko, jak už z názvu vyplývá, města Jablunkova. Obec se rozprostírá na úbočích Moravskoslezských Beskyd, v jejich nejvýchodnější části, na rozhraní českých, slovenských a polských hranic, v Jablunkovském průsmyku.

   Jsme malým rodinným podnikem s vlastní výrobou zákusků a poskytujeme služby našim zákazníkům již od roku 1999. Cukrárna je umístěna v samém centru obce (u kostela) s možností pohodlného parkování hned vedle objektu. V letním období mohou zákazníci využít menší posezení pod slunečníkem na terásce před cukrárnou.

   Zveme Vás k příjemnému posezení i uvnitř cukrárny (20 míst) u kávy, čaje, zákusku nebo k zakoupení různých sladkostí lahodících Vaším očím i mlsnému jazýčku. Nabízíme nejen široký sortiment zákusků, dortů, mini zákusků, vánočního cukroví, velikonočních beránků, zajíců, ale i velký výběr bonboniér, čokolád, žvýkaček a jiných lahůdek a i alko a nealko nápoje. Můžete ochutnat i ovocné a zmrzlinové poháry a v letní sezóně i zmrzlinu vlastní výroby z italských směsí různých příchutí.

   V rozsáhlé fotogalerii si můžete prohlédnout naše výrobky - zákusky, dorty klasické i pro různé příležitosti (narozeniny, svatby, křtiny). Je možné objednat i dětské  a  netradiční  dorty. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo navštívit osobně. Rádi Vám poradíme, vyjdeme vstříc a naší snahou je splnit Vám, dle technických možností výrobny, téměř každé Vaše přání. Výrobky jsou podle osvědčených receptur a na jejich výrobu používáme čerstvé kvalitní suroviny a ingredience - máslové krémy, živočišnou a rostlinnou šlehačku, vlastní korpusy. To zaručuje kvalitu a neopakovatelnou chuť všech výrobků.

   Naší specialitou je - medový krémeš - zákusek dle unikátní receptury. Je velmi oblíbený u široké veřejnosti a jeho výtečnost potvrdili i zákazníci ze Slovenska a Polska.

   Snažíme se, abyste vždy od nás nejenom spokojeně odcházeli, ale abyste se k nám i rádi vraceli.

   Těšíme se na Vaši návštěvu.